Poniedziałek, 29. Kwiecień 2024

Oferta pracy w COS-OPO Zakopane

COS-OPO Zakopane

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem przy ul. Bronisława Czecha 1 prowadzi nabór do pracy na stanowisko RECEPCJONISTKI / RECEPCJONISTY.

W ramach naboru oferowana jest:

- umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- zatrudnienie w sektorze finansów publicznych i atrakcyjne warunki pracy i płacy,
- możliwość rozwoju osobistego,
- praca w przyjaznej atmosferze,
- pakiet benefitów: posiłki pracownicze, Pracownicze Plany Kapitałowe, możliwość korzystania z bogatej bazy sportowej, wczasy pracownicze w Ośrodkach COS zlokalizowanych w najpiękniejszych zakątkach Polski.

Wymagania oczekiwane od kandydata:

- wykształcenie średnie,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- umiejętność pracy w zespole, miły i życzliwy sposób komunikacji.

Skrócony zakres zadań przewidzianych do wykonywania na stanowisku pracy:

- sprawna i profesjonalna obsługa gości w zakresie przyjmowania rezerwacji i załatwiania formalności związanych z zakwaterowaniem,
- prowadzenie dokumentacji recepcyjnej związanej z pobytem gości,
- dokonywanie obciążeń i wystawianie faktur za świadczone usługi,
- obsługa urządzeń znajdujących się w recepcji (komputer, fax, kserokopiarka, centrala przeciwpożarowa i inne).

Aplikacje można składać w formie papierowej do Sekretariatu Ośrodka lub drogą elektroniczną na adres e-mail: praca.zakopane@cos.pl w terminie do 18 kwietnia 2024 r. (godz. 12:00).

Szczegóły: bip.cos.pl/5291/2024-04-04-ogloszenie-o-naborze-na-stanowisko-recepcjonista-recepcjonistka. Więcej informacji pod numerem telefonu 725 300 377.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 754