Wtorek, 19. Luty 2019

Lodowisko bezpłatnie w ferie

Podczas rozpoczętych ferii zimowych dzieci i młodzież z zakopiańskich szkół korzystać mogą ze specjalnej oferty lodowiska Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem.
Lodowisko COS Zakopane

Podobnie, jak w sezonie poprzednim COS-OPO w Zakopanem przygotował atrakcyjną ofertę dla dzieci i młodzieży z zakopiańskich szkół. Bezpłatny wstęp na lodowisko, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, przewidziano najpierw w okresie świąteczno-noworocznym, a teraz także w trakcie zimowych ferii małopolskich, czyli od 12 do 25 lutego 2018 r. Obiekt czynny jest każdego dnia w godzinach od 9 do 20.

Lodowisko jest chętnie odwiedzane przez wielu turystów, ale i mieszkańców Zakopanego oraz okolic. Założenie łyżew, a następnie wypróbowanie jazdy na profesjonalnym lodowisku gwarantuje niezapomniane wrażenia. Dodatkowe atuty towarzyszące tej formie spędzenie czasu to fantastyczny krajobraz i jak najbardziej przyjazny klimat do doskonałej zabawy i relaksu, a jednocześnie sprzyjającej zdrowiu aktywności przy muzycznych rytmach.

Przypominamy jednocześnie, że osoby dorosłe wybierające się na lodowisko bądź zainteresowane korzystaniem z okalającego je toru lodowego za półtorej godziny jazdy zapłacić muszą 10 zł. 7 zł kosztuje uczniowski i studencki bilet ulgowy. Podobne ceny obowiązują w przypadku chęci wypożyczenia łyżew.

Na lodowisko dojechać można od ulicy Bronisława Czecha, kierując się w stronę stadionu lekkoatletycznego COS-OPO w Zakopanem.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 1667