Piątek, 14. Grudzień 2018

Lodowisko otwarte przed świętami

Od piątku 22 grudnia czynne będzie lodowisko Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem. Również w tym sezonie zimowym nasz Ośrodek zapewni bezpłatny wstęp na lodowisko dla dzieci i młodzieży z zakopiańskich szkół podstawowych i gimnazjum.
Lodowisko

Funkcjonowanie lodowiska w pierwszym dniu otwarcia – w piątek 22 grudnia – przewidziano w godzinach 9:00-20:00. Ceny w tym sezonie pozostały na niezmienionym poziomie – 10 zł za bilet normalny i 7 zł za bilet ulgowy w przypadku 1,5 godziny korzystania z obiektu.

Bezpłatny wstęp na lodowisko dla uczniów z zakopiańskich szkół podstawowych i gimnazjum przewiduje w swoim głównym punkcie umowa, którą COS-OPO w Zakopanem zawarł z Zakopiańskim Centrum Kultury. Z lodowiska dzieci i młodzież skorzystać będą mogli za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, w dwóch wyznaczonych terminach: w okresie świąteczno-noworocznym od 23 grudnia br. do 1 stycznia 2018 roku oraz w trakcie zimowych ferii małopolskich, czyli od 12 do 25 lutego 2018 r. Współpraca podjęta na najbliższy sezon obejmuje ponadto m.in. także promocję naszego Ośrodka poprzez media internetowe i na terenie miasta.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 2634