Poniedziałek, 29. Kwiecień 2024

Oferta pracy w COS-OPO Zakopane

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem prowadzi nabór do pracy na stanowisko POMOC KUCHENNA / OSOBA NA ZMYWAK.
Oferta pracy COS Zakopane

Miejsce pracy: COS-OPO w Zakopanem, ul. Bronisława Czecha 1.

Rodzaj stosunku pracy: Umowa zlecenie.

Wymagania oczekiwane od kandydata:
- sprawność fizyczna,
- chęć do pracy,
- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku,
- umiejętność pracy w zespole,
- odpowiedzialność,
- dyspozycyjność (praca zmianowa),
- doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Skrócony zakres zadań przewidzianych do wykonywania na stanowisku pracy:
- utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów,
- przygotowywanie warzyw i owoców - obieranie, krojenie,
- przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania posiłków przez kuchnię.

Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- zatrudnienie w sektorze finansów publicznych i atrakcyjne warunki pracy i płacy,
- możliwość rozwoju osobistego,
- pracę w przyjaznej atmosferze,
- pakiet benefitów: posiłki pracownicze, Pracownicze Plany Kapitałowe, szkolenia związane z wykonywaną pracą, możliwość korzystania z bogatej bazy sportowej i odnowy biologicznej.

Nie oferujemy zakwaterowania.

Aplikacje można składać w formie papierowej do Sekretariatu Ośrodka lub drogą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja.zakopane@cos.pl. Więcej informacji pod numerem telefonu: 725-300-095.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 1311