Wtorek, 23. Czerwiec 2026

Kongres Zero 2026

2026-06-27
10:00
2026-06-27
23:00

Przed nami dzień pełen inspirujących rozmów, mocnych opinii i spotkań z ludźmi, którzy na co dzień kształtują świat kultury, sportu, biznesu, mediów i internetu. Na scenie spotkają się osobowości z zupełnie różnych środowisk, od kina i muzyki, przez wielki biznes i finanse, aż po sport i media. Będą lekkie i pełne humoru rozmowy, ale też ważne debaty o gospodarce, społeczeństwie i współczesnym świecie.

Wśród gości pojawi się wybitny aktor Tomasz Kot, legenda polskiej sceny muzycznej Quebonafide oraz jeden z najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorców w Polsce, Ryszard Florek. O finansach i świadomym inwestowaniu opowie m.in. Marcin Iwuć, a w nieoczywistych rozmowach zobaczymy ludzi sportu, Czesława Michniewicza i Grzegorza Krychowiaka. Na scenie nie zabraknie także mistrza inteligentnego humoru Roberta Górskiego oraz twórcy internetowego Piotra Latały.

W dyskusjach udział wezmą również znane twarze mediów, Tomasz Kammel i Iza Krzan, a także gospodarze i autorzy Kanału Zero, gen. Rajmund Andrzejczak oraz ONI: Robert Mazurek i Krzysztof Stanowski. To jednak dopiero początek, bo kolejne nazwiska i szczegóły wydarzenia będziemy odsłaniać już wkrótce.

Czeka nas dzień wypełniony po brzegi ciekawymi treściami, emocjami i wyjątkowymi spotkaniami. Śledź Kanał Zero oraz nasze profile w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco. Nie może Cię tam zabraknąć, kup bilet już teraz i dołącz do nas!

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 886