Sobota, 18. Listopad 2017

Weekend za pół ceny

Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem przyłączył się do ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.

Akcja ma na celu prezentację rodzimej oferty turystycznej i zachęcenia Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym. „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” w myśl powyższego to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych w najciekawszych miejscach w Polsce, zmierzającej do stworzenia banku ofert produktów i usług turystycznych w obniżonych cenach.

Oferta, obejmująca również Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem, dotyczy wyłącznie gości indywidualnych, którzy odwiedzą Ośrodek w terminie od 6 do 8 października 2017 r. lub zarezerwują pobyt na ten okres po 18 września. W ramach akcji możliwe jest otrzymanie 50-procentowego rabatu na:

  • zakwaterowanie wraz z pełnym wyżywieniem,
  • korzystanie z obiektów sportowych Ośrodka – kortów tenisowych i siłowni oraz wypożyczenia rowerów.

Kontakt oraz więcej informacji:

tel. 18 263 25 00
e-mail: recepcja.zakopane@cos.pl

* Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz z Kartą Dużej Rodziny i obowiązuje powyżej 2 dób hotelowych wyłącznie dla osób korzystających z usług noclegowych w COS-OPO w Zakopanem.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 1470