Piątek, 19. Styczeń 2018

Lodowisko bezpłatnie dla uczniów na ferie

W województwie małopolskim uczniowie placówek oświatowych rozpoczęli dziś zimowe ferie. Na ten czas Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem przygotował specjalną ofertę.
Lodowisko COS-OPO

Na mocy porozumienia o współpracy pomiędzy COS-OPO w Zakopanem i Urzędem Miasta przewidziany został bezpłatny wstęp na lodowisko. Oferta dotyczy dzieci i młodzieży (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej), uczęszczających do zakopiańskich szkół podstawowych oraz gimnazjów, którzy prócz lodowiska skorzystać mogą także z okalającego go toru lodowego. – Dzieci i młodzież w czasie wolnym na pewno chętnie skorzystają z lodowiska, bo zainteresowaniem możliwość jazdy na łyżwach w naszym Ośrodku cieszy się od samego otwarcia tej zimy – mówi dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem Sebastian Danikiewicz.

Największe i najszybsze na Podhalu lodowisko znalazło się tymczasem na jednej ze stron „Tygodnika Podhalańskiego”. – Super klimat dla doskonałej zabawy i łyżwiarskiego relaksu w muzycznych rytmach – gwarantowany – czytamy na łamach ostatniego z wydań gazety.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 1438